Wyniki sportowe 2006 rok

08.01.2006 Sosnowiec – Turniej Dzieci i Młodzików z okazji WOŚP

  • II miejsce – Emil Noglik
  • III miejsce – Sebastian Gajda
  • III miejsce – Kamil Klekotka
  • III miejsce – Dawid Fucek
  • IV miejsce – – Katarzyna Pająk
  • IV miejsce – Kuba Żerdziński
  • IV miejsce – Sławomir Lach
  • IV miesce – Dawid Cieplichiewicz
  • IV miejsce – Andrzej Wojtas

14.01.2006 Bytom – Mistrzostwa Śląska Młodzików

  • V miejsce – Marek Maniak
  • VII miejsce – Paweł Bystydzieński
  • VII miejsce – Daniel Shittek

25.02.2006 Bytom – Mistrzostwa Bytomia dzieci i młodzików

  • I miejsce – Bartłomiej Noglik
  • I miejsce – Paweł Woronow
  • II miejsce – Emil Noglik
  • III miejsce – Szymon Moś
  • III miejsce – Kamil Klekotka

26.03.2006 Szczyrk – Grand Prix o Puchar Starosty Bielskiego

  • I miejsce – Bartłomiej Noglik, kat. wag. 30 kg
  • III miejsce – Dawid Fucek, kat. wag 30 kg
  • III miejsce – Sławomir Lach, kat. wag 30 kg
  • III miejsce – Paweł Woronow, kat. wag 30 kg
  • V miejsce – Mateusz Sterna, kat wag 39 kg
  • VII miejsce – Katarzyna Pająk, kat wag. +46 kg.
  • VII miejsce – Marta Racka, kat. wag +46 kg

23.04.2006 Pawłowice – VI Międzynarodowe Grand Prix Młodzików i Dzieci

  • III miejsce – Dawid Zimny, kat. wag. 60 kg
  • V miejsce – Marek Maniak, kat. wag. 42 kg
  • VII miejsce – Emil Noglik, kat. wag. 38 kg

13.05.2006 Gliwice – Miedzywojewódzkie mistrzostwa młodzików i młodziczek.

  • V miejsce, Dawid Zimny, kat. wag. 60 kg
  • VII miejsce Emil Noglik, kat. wag 38 kg
  • VII miejsce Marek Maniak, kat. wag 42 kg

11.06.2006 Pawłowice – Otwarty Puchar Śląska

  • I miejsce – Sandra Fiegler, kat. wag. 44 kg (kat. młodzicy)
  • III miejsce – Emil Noglik, kat. wag. 42 kg (kat. młodzicy)
  • III miejsce – Marek Maniak, kat. wag. 46 kg (kat. młodzicy)
  • II miejsce – Sebastian Gajda, kat. wag. 45 kg (kat. dzieci)
  • III miejsce – Marta Racka, kat. wag. 52 kg (kat. dzieci)
  • III miejsce – Paweł Woronow, kat. wag. 30 kg (kat. dzieci)

17.06.2006 – V Otwarte Mistrzostwa Częstochowy

  • I miejsce – Emil Noglik, kat. wag. 38 kg (kat. młodzicy)
  • I miejsce – Katarzyna Pająk, kat. wag. 48 kg (kat. młodzicy)
  • I miejsce – Bartłomiej Noglik, kat. wag. 32 kg (kat. dzieci)
  • I miejsce – Paweł Woronow, kat. wag. 29 kg (kat. dzieci)
  • II miejsce – Marek Maniak, kat. wag. 46 kg (kat. młodzicy)
  • II miejsce – Daniel Shittek, kat. wag. 60 kg (kat. młodzicy)
  • II miejsce – Sandra Fiegler, kat. wag. 48 kg (kat. młodzicy)
  • II miejsce – Kamil Klekotka, kat. wag. 50 kg (kat. dzieci)
  • II miejsce – Dominik Majowski, kat. wag. 50 kg (kat. dzieci)
  • II miejsce – Dawid Fucek, kat. wag. 32 kg (kat. dzieci)
  • III miejsce – Dawid Zimny, kat. wag. 60 kg (kat. młodzicy)
  • III miejsce – Krzysztof Sterna, kat. wag. 50 kg (kat. młodzicy)
  • III miejsce – Sebastian Gajda, kat. wag. 44 kg (kat. dzieci)
  • III miejsce – Mateusz Sterna, kat. wag. 41 kg (kat. dzieci)

23.09.2006 – Bytom Miechowice -Turniej dzieci z okazji otwarcia klubu UKS 23

  • I miejsce – Kamil Klekotka (kat.wag. do 56 kg)
  • VII miejsce – Paweł Woronow (kat. wag. do 28 kg)

23.09.2006 Gliwice – Zawody młodzików o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo

  • II miejsce – Emil Noglik (kat. wag. do 38 kg.)
  • III miejsce – Dawid Zimny (kat. wag. do 60 kg.)

08.10.2006 Pawłowice – IV Międzynarodowe Grand Prix Młodzików i Dzieci

  • I miejsce – Katarzyna Pająk kat. 52 kg – młodziczka
  • III miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 34 kg – młodzik
  • IV miejsce – Marta Racka kat. 52 kg – młodziczka
  • VII miejsce – Dawid Fucek kat. 38 kg – młodzik
  • II miejsce – Dominik Majowski kat. 51 kg – dzieci
  • III miejsce Krzysztof Brzęk kat. 51 kg – dzieci
  • VII miejsce – Paweł Woronow kat. 30 kg -dzieci

15.10.2006 Mysłowice – VI Liga Szkolna

  • I miejsce – Michał Bystydzieński kat. +57 kg (klasy 5-6)
  • II miejsce – Sandra Fiegler kat. 40 kg (gimnazja)
  • II miejsce – Krzysztof Brzęk kat. +45 kg (klasy 1-3)
  • III miejsce – Dawid Zimny kat. 60 kg (gimnazja)
  • III miejsce Daniel Schittek kat. 60 kg (gimnazja)
  • III miejsce Szymon Moś kat. +57 kg (klasy 5-6)
  • III miejsce – Paweł Woronow kat. 30 kg (klasy 5-6)
  • IV miejsce Paweł Bystydzieński kat. 50 kg (gimnazja)
  • V miejsce Patryk Nawrocki kat. 60 kg (gimnazja)
  • V miejsce Dawid Cieplichiewicz kat. 60 kg (gimnazja)

21.10.2006 Tarnowskie Góry – Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej

  • Drużynowo UKS Dwójka – I MIEJSCE
  • I miejsce – Michał Bystydzieński
  • I miejsce – Wojciech Grychnik
  • I miejsce – Rafał Howaniec
  • I miejsce – Kamil Klekotka
  • II miejsce – Dawid Zimny
  • II miejsce – Marta Racka
  • II miejsce – Bartek Noglik
  • II miejsce – Katarzyna Pająk
  • III miejsce – Patryk Nawrocki
  • III miejsce – Daniel Schittek
  • III miejsce – Sebastian Gajda
  • III miejsce – Paweł Bystydzieński
  • III miejsce – Paweł Woronow
  • III miejsce – Krzysztof Brzęk
  • III miejsce – Michał Tiszler
  • III miejsce – Marek Maniak
  • III miejsce – Emil Noglik

28.10.2006 Tarnowskie Góry – II Tarnogórski Turniej Judo

  • I miejsce: Sławomir Lach (27 kg)
  • I miejsce: Bartłomiej Noglik (31 kg)
  • II miejsce: Filip Byszewski (27 kg)
  • II miejsce: Marta Racka (47 kg)
  • II miejsce: Kamil Klekotka (51 kg)
  • II miejsce: Michał Bystydzieński (+51 kg)
  • III miejsce: Rafał Howaniec (27 kg)
  • III miejsce: Szymon Moś (+51 kg)

11.11.2006 Bytom – Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar Liberty

  • III miejsce: Bartłomiej Noglik (30 kg)
  • V miejsce: Dawid Fucek (34 kg)

3.12.2006 Bytom – Turniej o Mistrzostwo Klubu Czarni Bytom

  • I Miejsce – Noglik Bartłomiej kat. wag. 32 kg
  • I Miejsce – Woronow Paweł kat. wag. 28 kg
  • I Miejsce – Bystydzieński Michał kat. wag. +56 kg
  • II Miejsce – Klekotka Kamil kat. wag 52 kg
  • III Miejsce – Gajda Sebastian, kat. wag. 48 kg
  • III Miejsce – Fucek Dawid, kat. wag. 36 kg.