Wyniki sportowe 2007 rok

13.01.2007 Bytom Mistrzostwa Śląska

Młodzicy:

  • IV miejsce – Michał Bystydzieński kat. 73 kg
  • V miejsce – Szymon Moś kat. 73 kg
  • V miejsce – Łukasz Wyrwoł kat. 60 kg
  • V miejsce – Kamil Klekotka kat. 55 kg

Juniorzy młodsi:

  • V miejsce – Emil Noglik kat. 46 kg

28.01.2007 Mysłowice – Liga Szkolna

W rywalizacji dzieci szkół podstawowych:

  • II miejsce – Kamil Klekotka kat. +51 kg
  • II miejsce – Sławomir Lach kat. 27 kg
  • III miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 33 kg
  • III miejsce – Woronow Paweł kat. 30 kg
  • III miejsce – Howaniec Rafał kat. 30 kg
  • III miejsce – Gajda Sebastian kat. 48 kg
  • III miejsce – Fucek Dawid kat. 36 kg

Kategoria gimnazjum:

  • I miejsce – Emil Noglik kat. 42 kg
  • II miejsce – Nawrocki Patryk kat. 60 kg
  • II miejsce – Zimny Dawid kat. 66 kg
  • III miejsce – Marek Maniak kat. 46 kg
  • III miejsce – Katarzyna Pająk kat 52 kg

4.03.2007 Mysłowice – Liga Szkolna

Roczniki 1991-1993:

  • III miejsce – Dawid Zimny kat. 66 kg
  • III miejsce – Paweł Bystydzieński kat. 50 kg
  • III miejsce – Marek Maniak kat. 46 kg

Roczniki 1994-1996:

  • I miejsce – Kamil Klekotka kat. 54 kg
  • II miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 33 kg
  • II miejsce – Dawid Fucek kat. 36 kg

Roczniki 1997-1999:

  • II miejsce – Krzysztof Brzęk kat. +42 kg
  • III miejsce – Dominik Majowski kat. +42 kg

25.03.2007 Pawłowice – Grand Prix

Młodzicy:

  • III miejsce – Marta Racka kat. 52 kg
  • III miejsce – Łukasz Wyrwoł kat. 60 kg

Dzieci:

  • III miejsce – Dominik Majowski kat. +51 kg

31.03.2007 Bytom – I Eliminacje Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

  • V miejsce – Paweł Bystydzieński kat. 50 kg
  • VII miejsce – Emil Noglik kat. 46 kg

14.04.2007 Bytom – II Eliminacje Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

  • III miejsce – Emil Noglik kat. 46 kg
  • VII miejsce – Marek Maniak kat. 50 kg

21.04.2007 – Mistrzostwa Klubu Czarni Bytom w kat. Dzieci

  • II miejsce (kat. wagowa 56 kg.) Dominik Majowski
  • II miejsce (kat. wagowa 48 kg.) Wojciech Grychnik
  • III miejsce (kat. wagowa 40 kg.) Sebastian Marutsche
  • III miejsce (kat. wagowa 52 kg.) Sebastian Gajda

22.04.2007 Pawłowice – IV Międzynarodowe Grand Prix Młodzików i Dzieci

  • III miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 34 kg
  • V miejsce – Łukasz Wyrwoł kat. 60 kg
  • VII miejsce – Dawid Fucek kat. 38 kg

20.05.2007 Mysłowice – Liga Szkolna

Roczniki 1991-1993:

  • II miejsce – Dawid Zimny kat. 66 kg
  • II miejsce – Emil Noglik kat. 42 kg
  • II miejsce – Marek Maniak kat. 50 kg
  • III miejsce – Rafał Musialik kat. 55 kg

Roczniki 1994-1996:

  • I miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 33 kg
  • II miejsce – Sebastian Gajda kat. 51 kg

Roczniki 1997-1999:

  • II miejsce – Dominik Majowski kat. +45 kg

26.05.2007 Częstochowa – Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzików

Dzieci

  • Dominik Majowski kat. +47 kg I miejsce
  • Sebastian Marutschke kat. 38 kg III miejsce
  • Jakub Żerdziński kat. 44 kg III miejsce
  • Sebastian Gajda kat. 50 kg III miejsce

Młodzicy

  • Kamil Klekotka kat. 55 kg III miejsce
  • Łukasz Wyrwoł kat. 60 kg III miejsce

23.09.2007 Sosnowiec – Turniej Judo Dzieci Szkół Podstawowych i Młodzieży Gimnazjalnej

Gimnazja

  • I miejsce – Dawid Zimny kat. 66 kg
  • I miejsce – Marek Maniak kat. 50 kg
  • I miejsce – Emil Noglik kat.43 kg
  • I miejsce – Łukasz Wyrwoł kat. 63 kg
  • I miejsce – Katarzyna Pająk kat. 53 kg
  • II miejsce – Kamil Klekotka kat. 58 kg
  • III miejsce – Patryk Nawrocki kat. 70 kg
  • III miejsce – Dawid Fucek kat. 43 kg
  • III miejsce – Bartłomiej Noglik kat. 37 kg
  • III miejsce – Sandra Fiegler kat. 44 kg

Szkoły Podstawowe

  • I miejsce – Sebastian Marutschke kat. 43 kg
  • I miejsce – Dominik Majowski kat. 55 kg
  • II miejsce – Jakub Żerdziński kat. 47 kg
  • II miejsce – Krzysztof Brzęk kat. 55 kg

14.10.2007 Mysłowice – Liga Szkolna Judo

Młodzicy rocznik 1993-1994

  • II miejsce: Bartek Noglik kat. wag. 38 kg
  • III miejsce: Sławomir Lach kat. wag. 38 kg
  • III miejsce: Dawid Fucek kat. wag. 42 kg
  • III miejsce: Katarzyna Pająk kat. wag. 52 kg
  • III miejsce: Marta Racka kat. wag. 57 kg
  • III miejsce: Kamil Klektotka kat. wag. 60 kg
  • II miejsce: Łukasz Wyrwoł kat. wag. 66 kg
  • II miejsce: Szymon Moś kat. wag. 73 kg

Dzieci roczniki 1995-1997

  • III miejsce: Paweł Woronow kat. wag. 30 kg

20.10.2007 Bytom – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

  • Łukasz Wyrwoł kat. 66 kg V miejsce

28.10.2007 Gliwice – Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo (młodzicy)

  • Bartłomiej Noglik kat. 38 kg III miejsce
  • Szymon Moś kat.73 kg III miejsce
  • Kamil Klekotka kat. 60 kg IV miejsce

10.11.2007 Bytom – Międzynarodowy Turniej o Puchar Liberty

  • Bartłomiej Noglik kat. 38 kg III miejsce

24.11.2007 Hillerod (Dania) – International Judo Cup

  • Dawid Fucek (90-94) kat. 40kg – II miejsce
  • Marek Maniak (90-94) kat. 55kg – III miejsce
  • Kamil Klekotka (90-94) kat. 60kg – III miejsce
  • Dominik Majowski (95 i mł) kat. 55kg – III miejsce
  • Jakub Żerdziński (95 i mł) kat. 50kg – III miejsce
  • Sławomir Lach (95 i mł) kat. 30kg – V miejsce

16.12.2007 – III Tarnogórski Turniej Judo

  • I miejsce: Sobuś Eryk (UKS Dwójka) – 27 kg
  • II miejsce: Żurek Martyna (UKS Dwójka) – 27 kg
  • III miejsce: Dądela Michał (UKS Dwójka) – 27 kg
  • IV miejsce: Nikoniuk Emila (UKS Dwójka) – 27 kg
  • I miejsce: Chojan Szymon (UKS Dwójka) – 31 kg
  • II miejsce: Równicki Jan (UKS Dwójka) – 31 kg
  • III miejsce: Lupa Michał (UKS Dwójka) – 31 kg
  • II miejsce: Sterna Alicja (UKS Dwójka) – 36 kg
  • III miejsce: Racki Michał (UKS Dwójka) – 36 kg
  • I miejsce: Woronow Paweł (UKS Dwójka) – 39 kg
  • III miejsce: Król Łukasz (UKS Dwójka) – 39 kg
  • I miejsce: Grychnik Wojciech (UKS Dwójka) – 54 kg
  • II miejsce: Majowski Dominik (UKS Dwójka) – 54 kg

15.12.2007 Bytom – Kwalifikacje do kadry Śląska młodzików

  • Bartłomiej Noglik kat. 38 kg III miejsce
  • Dawid Fucek kat. 42 kg III miejsce