Wyniki sportowe 2009 rok

17.01.2009 Mysłowice – Mistrzostwa Śląska Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów

  • Bartłomiej Noglik kat.46 kg II miejsce
  • Dawid Fucek kat. 50 kg III miejsce
  • Andrzej Gotowski kat. 81 kg III miejsce
  • Sebastian Marutschke kat. 42 kg V miejsce

15.03.2009 Pawłowice – Międzynarodowe Grand Prix młodzików i dzieci

  • Dominik Majowski kat. 69 kg I miejsce
  • Krzysztof Brzęk kat. 69 kg II miejsce

01.04.2009 Bytom – I Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – juniorzy i juniorki młodsze

  • Monika Latusek kat. 63 kg II miejsce

15.04.2009 Bytom – II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – juniorzy i juniorki młodsze

  • Monika Latusek kat. 63 kg III miejsce
  • Agata Siedlarek kat. 70 kg III miejsce
  • Andrzej Gotowski kat. 81 kg VII miejsce

25-27.04.2009 Kielce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży juniorek młodszych

  • Monika Latusek kat. 63 kg VII miejsce

06.06.2009 Bytom – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Judo

  • Paweł Woronow kat. 38 kg III miejsce

13.09.2009 Bytom – Eliminacje Regionu IV do Pucharu Polski Juniorów Mł.

  • Monika Latusek kat. 63 kg III miejsce
  • Agata Siedlarek kat. 70 kg V miejsce
  • Łukasz Wyrwoł kat. 81 kg V miejsce

11.10.2009 Jastrzębie Zdrój – Puchar Polski Juniorek Młodszych

  • Monika Latusek kat. 63 kg III miejsce

24.10.2009 Bytom – Elim. Regionu IV do Pucharu Polski Jun. Młodszych

  • Monika Latusek kat. 63 kg V miejsce
  • Agata Siedlarek kat. 70 kg V miejsce
  • Andrzej Gotowski kat. 81 kg V miejsce

11.11.2009 Gliwice – Puchar Prezesa Śl. Związku Judo Młodzików

  • Jakub Żerdziński kat. 60 kg II miejsce
  • Sebastian Marutschke kat. 50 kg V miejsce

14-15.11.2009 Bytom – Puchar Polski Juniorów Młodszych

  • Monika Latusek kat. 63 kg VII miejsce
  • Agata Siedlarek kat. 70 kg IX miejsce
  • Andrzej Gotowski kat. 81 kg IX miejsce

28.11.2009 Hillerod (Dania) – International Judo Cup

  • Paweł Woronow kat. 40kg I miejsce
  • Agata Siedlarek kat. 70kg III miejsce
  • Aleksander Kwiek kat. 50kg III miejsce
  • Andrzej Gotowski kat. 81kg III miejsce

29.11.2009 Gliwice – Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych

  • Monika Latusek kat. 63kg II miejsce