Wyniki sportowe 2010 rok

2010-01-16 – Mistrzostwa Śląska Młodzików 2010 – Bytom

  • 4 miejsce – Majowski Dominik, kat wag 81 kg.

2010-01-16 – Mistrzostwa Śląska Juniorów Mł. 2010 – Bytom

  • 2 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. wag. 81 kg
  • 3 miejsce – Marutschke Sebastian, kat. wag. 50 kg.

2010-01-16 – Mistrzostwa Śląska Juniorów 2010 – Bytom

  • 5 miejsce – Łukasz Wyrwoł, kat. wag. 81 kg

2010-03-07 – Eliminacje do Pucharu Polski Juniorów i Juniorek Mł. – Bytom

  • 3 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. wag. 81 kg
  • 3 miejsce – Siedlarek Agata, kat. wag. +70 kg
  • 5 miejsce – Latusek Monika, kat. wag. 63 kg

2010-03-13 – Puchar Polski Juniorów Mł i Juniorek Mł – Skierniewice

  • 5 miejsce – Latusek Monika, kat. wag. 63 kg
  • 5 miejsce – Siedlarek Agata, kat. wag. +70 kg

2010-03-20 – I Eliminacje do OOM – Bytom

  • 2 miejsce – Latusek Monika, kat. wag. 63 kg
  • 3 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. wag. 81 kg

2010-04-21 – II Eliminacje do OOM – Bytom

  • 3 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. wag. 81 kg
  • 3 miejsce – Latusek Monika, kat. wag. 63 kg

2010-05-02 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Józefów

  • 5 miejsce – Monika Latusek, kat. 63 kg

2010-05-08 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Bytom

  • 5 miejsce – Krzysztof Brzęk, kat wag 73 kg.
  • 5 miejsce – Majowski Dominik, kat wag 81 kg.
  • 5 miejsce – Woronow Paweł, kat. wag 46 kg.

2010-05-08 – Akademickie Mistrzostwa Śląska – Gliwice

  • 5 miejsce – Jerzy Morys, kat wag 81 kg

2010-06-20 – Międzynarodowy Turniej w Kopalni Soli w Bochni

  • 4 miejsce – Dominik Majowski, kat. wag. 81 kg
  • 5 miejsce – Krzysztof Brzęk, kat. wag. 73 kg

2010-10-24 – Turnieju młodzików o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo

  • 3 miejsce – Majowski Dominik, kat wag 81 kg.

2010-11-17 – Akademickie Mistrzostwa Śląska – Gliwice

  • 3 miejsce – Jerzy Morys, kat wag 81 kg.

2010-11-27 – Hillerod International Judo Cup 2010 U16 – Dania

  • 1 miejsce – Majowski Dominik, kat wag +90 kg.
  • 3 miejsce – Woronow Paweł, kat. wag 50 kg.
  • 9 miejsce – Marutschke Sebastian, kat. wag. 55 kg

2010-11-28 – Akademickie Mistrzostwa Polski – Gliwice

  • 3 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. wag. 81 kg

2010-12-12 – Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci – Sosnowiec

Juniorzy młodsi

  • 1 miejsce – Andrzej Gotowski, kat. 80 kg
  • 1 miejsce – Dawid Fucek, kat. 64 kg

Młodzicy

  • 1 miejsce – Dominik Majowski, kat. +70 kg
  • 2 miejsce – Szymon Chojan, kat. 48 kg

Dzieci

  • 1 miejsce – Szymon Rychter, kat 27 kg
  • 2 miejsce – Artur Wiśniewski, kat 40 kg
  • 2 miejsce – Szymon Czubasiewicz, kat 42 kg
  • 2 miejsce – Aleksander Szulc, kat 48 kg
  • 2 miejsce – Krzysztof Pośpiech, kat 54 kg
  • 2 miejsce – Konrad Kucjas, kat 25 kg
  • 2 miejsce – Jakub Żmudziński, kat. 44 kg
  • 2 miejsce – Martyna Żurek, kat 36 kg
  • 3 miejsce – Rafał Hońca, kat 32 kg