Wyniki sportowe rok 2014

2014-01-11,12 – Mistrzostwa Śląska Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów- Bytom

Młodzicy i młodziczki:

  • 1 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 66kg
  • 4 miejsce: Katarzyna Winiarska, kat. wag. +70kg
  • 5 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 52kg
  • 5 miejsce: Olaf Lubos, kat. wag. 66kg
  • 5 miejsce: Artur Wiśniewski, kat. wag. 60kg
  • 5 miejsce: Mateusz Charkot, kat. wag. 60kg
  • 5 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. +81kg

Juniorki młodsze:

  • 3 miejsce: Patrycja Kulawik, kat. wag. 44kg

2014-02-08 – II Eliminacje do Kadry Wojewódzkiej Młodzików – Bytom

  • 3 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 52kg
  • 3 miejsce: Michał Kłysz, kat. wag 73kg
  • 4 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. +81kg
  • 5 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 66kg
  • 7 miejsce: Rafał Hońca, kat. wag. 42kg

2014-03-15 – Otwarte Mistrzostwa KS Gwardia Wrocław Amatorów

  • 1 miejsce: Marek Chojan, kat wag. 90 kg
  • 3 miejsce: Adrian Hojkowski, kat. wag. 81 kg

2014-03-16 – I Grand Prix Młodzików i Dzieci – Mysłowice
Młodzicy:

  • 1 miejsce: Michał Kłysz, kat. wag. 73kg
  • 2 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag +81kg

Dzieci:

  • 1 miejsce: Jakub Żmudziński, kat. wag. +57kg
  • 2 miejsce: Jakub Opala, kat. wag. 45kg

2014-04-12 – II Grand Prix Młodzików i Dzieci – Mysłowice
Młodzicy:

  • 1 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 52kg
  • 1 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag +81kg
  • 3 miejsce: Michał Kłysz, kat. wag 73kg
  • 3 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag 66kg

Dzieci:

  • 3 miejsce: Aleksander Krusz, kat. wag. 42kg

2014-05-11 – Otwarte Mistrzostwa Bytomia

  • 3 miejsce: Jakub Żmudziński, kat. wag. 60kg

2014-05-17 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek – Bytom

  • 2 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 52kg
  • 5 miejsce: Krzysztof Pośpiech kat. wag. 66 kg
  • 5 miejsce: Mateusz Charkot kat. wag. 60kg
  • 5 miejsce: Michał Kłysz kat. wag. 73kg
  • 5 miejsce: Jakub Kołodziej kat. wag. +81kg

2014-05-24 – Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek – Łódź

  • 5 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 52kg
  • 7 miejsce: Michał Kłysz kat. wag. 73kg

2014-06-15 – Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci – Jastrzębie Zdrój
Młodzicy:

  • 1 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 57kg
  • 1 miejsce: Krzysztof Pośpiech kat. wag. 66 kg
  • 1 miejsce: Mateusz Charkot kat. wag. 60kg
  • 2 miejsce: Jakub Kołodziej kat. wag. +81kg

Dzieci:

  • 1 miejsce: Grzegorz Chromik, kat. wag. 45kg

12-10-2014 – II Bytomski Turniej Judo

  • 1 miejsce: Aleksander Krusz
  • 2 miejsce: Jakub Opala
  • 2 miejsce: Grzegorz Chromik
  • 3 miejsce: Szymon Napieralski
  • 3 miejsce: Franciszek Sobiś
  • 1 miejsce: Paweł Głaz (Funny Judo)

2014-10-19 – Otwarte Mistrzostwa Młodzików i Dzieci – Mysłowice
Młodzicy:

  • 1 miejsce: Michał Kłysz, kat. wag. 73kg
  • 3 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 73 kg
  • 5 miejsce: Dawid Gabryś, kat. wag. 50kg
  • 5 miejsce: Mateusz Charkot, kat. wag. 66kg

Dzieci:

  • 3 miejsce: Aleksander Krusz, kat. wag. 33kg
  • 5 miejsce: Jakub Opala, kat. wag. 51kg
  • 5 miejsce: Jakub Żmudziński, kat. wag +57kg

2014-10-25 – Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych – Gliwice

  • 3 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 66kg
  • 4 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90kg
  • 5 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 57kg
  • 5 miejsce: Patrycja Kulawik, kat. wag. 48kg
  • 5 miejsce: Mateusz Charkot, kat. wag. 66kg

2014-11-22 – Silesia Cup – Rybnik

  • 3 miejsce: Wojciech Wyleżoł, kat. wag. 60kg
  • 3 miejsce: Artur Wiśniewski, kat. wag. 60kg

2014-11-29 – Drużynowe Mistrzostwa Polski Reprezentacji Województw Młodzików – Luboń

  • 1 miejsce: Martyna Żurek
  • 3 miejsce: Michał Kłysz