Wyniki sportowe rok 2015

2015-01-10,11 – Mistrzostwa Śląska Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów- Bytom

Juniorzy:

  • 2 miejsce: Paweł Woronow, kat. wag. 60kg

Juniorzy młodsi i juniorki młodsze:

  • 3 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90kg
  • 4 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 57kg
  • 5 miejsce: Paulina Grajcar, kat. wag. 63kg
  • 5 miejsce: Patrycja Kulawik, kat. wag. 48kg
  • 7 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 73kg

Młodzicy i młodziczki:

  • 3 miejsce: Artur Wiśniewski, kat. wag. 60kg
  • 3 miejsce: Wojciech Wyleżoł, kat. wag. 60kg
  • 4 miejsce: Agata Grabowik, kat. wag. 63kg
  • 7 miejsce: Jakub Żmudziński,kat. wag. 60kg

2015-04-12 – Grand Prix, 3 runda – Mysłowice

  • 2 miejsce: Grzegorz Chromik, kat. wag. 51 kg (u13)
  • 2 miejsce: Artur Wiśniewski, kat. wag. 66 kg (u15)
  • 5 miejsce: Tomasz Głaz, kat. wag 27 kg (u11)
  • 7 miejsce: Franciszek Sobiś kat. wag 33 kg (u11)
  • 7 miejsce: Maksymilian Pośpiech kat. wag 27 kg (u9)

2015-05-10 – I Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych – Bytom

  • 5 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90 kg
  • 9 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat. wag. 73 kg

2015-05-23 – II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych – Częstochowa

  • 5 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90 kg

2015-05-23 – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Bytom

  • 3 miejsce: Wojciech Wyleżoł, kat. wag. 66 kg
  • 3 miejsce: Łukasz Czudaj, kat. wag. 66 kg

2015-06-20 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów Młodszych – Luboń

  • 9 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90 kg

2015-09-13 – Grand Prix, 4 runda – Mysłowice

  • 2 miejsce: Wojciech Wyleżoł, kat. wag. 66 kg (u15)
  • 3 miejsce: Jakub Żmudziński, kat. wag. 66 kg (u15)
  • 3 miejsce: Jakub Opala, kat. wag 55 kg (u15)
  • 3 miejsce: Franciszek Sobiś kat. wag 33 kg (u11)

2015-10-24 – Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów – Gliwice

  • 3 miejsce: Paweł Woronow, kat. wag. 60kg
  • 3 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90kg

2015-11-07 – Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych – Bytom

  • 7 miejsce: Martyna Żurek, kat. wag. 57kg
  • 7 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90kg

2015-11-21 – Silesia Cup – Rybnik

  • 2 miejsce: Jakub Opala kat. wag. 60kg
  • 3 miejsce: Jakub Żmudziński kat. wag.66kg
  • 5 miejsce: Grzegorz Chromik kat. wag. 55kg
  • 7 miejsce: Aleksander Krusz kat. wag. 38kg

2015-11-28,29 – Otwarte Mistrzostwa Mysłowic

  • 1 miejsce: Martyna Żurek kat. wag. 57 kg (u17)
  • 1 miejsce: Mateusz Charkot kat. wag. 66 kg (u17)
  • 2 miejsce: Wojciech Wyleżoł, kat. wag. 66 kg (u15)
  • 2 miejsce: Jakub Kołodziej, kat. wag. 90 kg (u17)
  • 2 miejsce: Jakub Opala, kat. wag 60 kg (u15)
  • 2 miejsce: Grzegorz Chromik kat. wag. 54 kg (u13)
  • 3 miejsce: Artur Wiśniewski kat. wag. 66 kg (u15)