Wyniki Sportowe rok 2016

10.01.2016 Mistrzostwa Śląska Młodzików i Juniorów Młodszych – Bielsko Biała

Młodzicy

  • 2 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 66kg
  • 4 miejsce – Aleksander Krusz kat. wag. 38kg
  • 5 miejsce – Grzegorz Chromik kat. wag. 55kg
  • 5 miejsce – Jakub Opala kat. wag. 60kg

Juniorzy i juniorki młodsze

  • 3 miejsce – Martyna Żurek kat. wag. 57kg
  • 3 miejsce – Jakub Kołodziej kat. wag. 90kg
  • 3 miejsce – Michał Kłysz kat. wag. 81kg
  • 5 miejsce – Dawid Gabryś kat. wag. 60kg
  • 7 miejsce – Łukasz Czudaj kat. wag. 73kg

19.03.2016 Puchar Polski Młodzików – Suchy Las

  • 3 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 66kg

23.03.2016 I Eliminacje Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży- Bytom

  • 7 miejsce – Martyna Żurek kat. wag. 57kg
  • 7 miejsce – Jakub Kołodziej kat. wag. 81kg
  • 7 miejsce – Michał Kłysz Kam. wag. 81kg

23.04.2016 II Eliminacje Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży- Bytom

  • 5 miejsce – Martyna Żurek kat. wag. 57kg
  • 7 miejsce – Jakub Kołodziej kat. wag. 81kg

11.06.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Bytom

  • 3 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 73kg
  • 7 miejsce – Kamil Pomajda kat. wag. 66kg

18.06.2016 XIX Międzynarodowy Turniej Młodzików – Kopalnia Soli Bochnia

  • 1 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 73kg
  • 1 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 81kg
  • 2 miejsce – Aleksander Krusz kat. wag. 38kg
  • 3 miejsce – Grzegorz Chromik kat. wag. 60kg

25.09.2016 XVIII Międzynarodowy Puchar Polski Warsaw Judo Open – Warszawa

  • 9 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 73kg

08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodzików – Opole

  • 3 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 81kg

30.10.2016 Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów – Gliwice

  • 2 miejsce – Michał Kłysz kat. wag. 90kg
  • 3 miejsce – Martyna Żurek kat. wag. 63 kg
  • 3 miejsce – Jakub Kołodziej kat. wag. 81 kg

05.11.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych – Bytom

  • 5 miejsce – Michał Kłysz kat. wag. 90kg
  • 5 miejsce – Martyna Żurek kat. wag. 63 kg

06.11.2016 Zagłębiowski Turniej Judo Dzieci i Młodzików – Sosnowiec

  • 1 miejsce – Adrianna Szulc
  • 1 miejsce – Grzegorz Chromik
  • 2 miejsce – Julia Paś
  • 2 miejsce – Nicola Prudlik
  • 2 miejsce – Aleksander Krusz
  • 2 miejsce – Michał Taiber
  • 2 miejsce – Paweł Piofczyk
  • 2 miejsce – Łukasz Kurek
  • 3 miejsce – Nina Pomajda
  • 3 miejsce – Kamil Pomajda
  • 4 miejsce – Kinga Stefaniuk
  • 4 miejsce – Agnieszka Musielak

12.11.2016 Puchar Polski Młodzików – Grand Prix Białej Gwiazdy – Kraków

  • 1 miejsce – Jakub Żmudziński kat. wag. 81kg

19.11.2016 Silesia Cup – Rybnik

  • 1 miejsce – Grzegorz Chromik kat. wag. 60kg

25.11.2016 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików (reprezentacje województw) – Bytom

  • 3 miejsce – Jakub Żmudziński
  • 5 miejsce – Grzegorz Chromik