Prowadzimy zapisy do nowych grup judo:

 • Grupa IV – dzieci powyżej 8 roku życia.
 • Grupa V – dzieci w wieku 5 do 8 lat.

Zapisy będą prowadzone od 28 sierpnia br. do połowy października. Naukę dzieci prowadzimy w różnych grupach wiekowych i zaawansowania.

Treningi dzieci najmłodszych wypełnione są głównie ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, grami oraz zabawami, które mają przygotować do właściwego treningu judo.
Po pierwszym okresie nauki dzieci mogą przystąpić do pierwszego egzaminu (biały pas – 6 kyu) zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Judo.

Uczniowie w wieku gimnazjalnym mają otwartą drogę do klas sportowych o profilu judo, które są prowadzone dzięki współpracy UKS „Dwójki” oraz Gimnazjum nr 2 Sportowego.

Dzieki tej współpracy korzystamy z szerokiego zaplecza sportowego Gimnazjum sportowego, dużej hali, siłowni, sauny.

Nasz klub zarejestrowany jest w Polskim Związku Judo oraz Śląskim Związku Judo:

 • startujemy w turniejach organizowanych przez PZJ lub kluby podległe pod PZJ.
 • nasi zawodnicy wyjeżdżają na zgrupowania sportowe organizowane przez Nasz Klub, Śląski Związek Judo lub Polski Związek Judo,
 • instruktorzy posiadają uprawnienia do prowadzenia zajęć Judo z dziećmi wydane przez AWF Katowice, oraz stopnie mistrzowskie zweryfikowane przez Polski Związek Judo,

Więcej informacji w czasie trwania zajęć sportowych w szkole, lub u nauczyciela WF, Dariusza Grafa w czasie godzin lekcyjnych szkoły.

lub pod adresami email:

 1. kglaz(at)judo.tgory.pl
 2. darek(at)judo.tgory.pl

Zobacz więcej:

 1. Plan Zajęć
 2. Ogólne informacje o zapisach judo
 3. Oferta Klubu
 4. Terminy Treningów Grup Zapisowych
 5. Zobacz jak spędzamy wakacje
Zadzwoń