Dnia 14.04.2007 roku w Bytomiu odbyły się II Eliminacje Regionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży juniorów i juniorek młodszych w judo. Jest to najważniejsza impreza w kraju dla tej kategorii wiekowej.
Zawodnik naszego klubu, Emil Noglik w kat. wagowej 46 kg zajął III miejsce.
Mając 6 kg niedowagi doszedł do półfinału gdzie uległ cięższemu i silniejszemu fizycznie zawodnikowi.

W I eliminacjach Emil Noglik zajął dopiero VII miejsce co w sumie uplasowało go na V miejscu w tej kategorii i niestety uniemożliwiło wyjazd na OOM w Opolu (z tej kategorii wagowej awansowało tylko pierwszych trzech zawodników). Zaznaczyć należy, iż Emil jest najmłodszym rocznikiem startującym w kategorii juniorów młodszych i przed nim jeszcze prawie 2 lata startów w tej kategorii dlatego też trenerzy liczą na jeszcze wiele dobrych startów tego jak i innych zawodników.
Drugi zawodnik z naszego klubu, Marek Maniak w kategorii wag. 50 kg zajął VII miejsce.

Zadzwoń