W dniu wczorajszym w Naszym klubie podsumowaliśmy rok startowy 2007. Przez cały rok zawodnicy startując w zawodach zdobywali punkty rankingowe, które były podstawą do wytypowania najlepszych w minionym roku.
Dwie osoby ze szczytu rankingu podobnie jak w zeszłym roku otrzymały w nagrodę judogi, dodatkowo dwanaście osób otrzymało bluzy sportowe, a wszyscy pamiątkowe naszywki z logiem klubu.
Nagrody zostały zakupione ze środków klubowych oraz dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Nasi zawodnicy Bartłomiej Noglik i Dawid Fucek zakwalifikowali się do Kadry Śląska młodzików. Dawid Fucek w okresie ferii będzie uczestniczyć w zgrupowaniu sportowym Kadry Śląska.

W zeszłym roku braliśmy udział w dużym Międzynarodowym Turnieju Judo w Danii skąd przywieźliśmy 6 medali.
W sumie braliśmy udział w prawie 20 turniejach skąd przywoziliśmy zawsze medale lub miejsca punktowane (nasze wyniki za 2007 rok).

Jak co roku wypoczywaliśmy i trenowaliśmy wspólnie na obozie sportowym w Wiśle Jawornik. Razem z nami na obozie trenowali zawodnicy z chorzowskiego klubu trenowani przez trenera Radka Gajdamakina.
Wspólne zajęcia i kontakt z innymi zawodnikami oraz trenerem wzbogaciły umiejętności naszych zawodników.

Zacieśniła się współpraca z klubem „Dojo” Piekary Śląskie, coraz częściej odbywają się wspólne treningi i randori.

Należ również przypomnieć, że dalej prowadzimy nabory do klas sportowych o profilu Judo w Naszej szkole, a uczniowie tych klas reprezentują nie tylko Klub Sportowy ale także Gimnazjum Sportowe.

Podsumowanie roku 2007 zakończyło się egzaminami na wyższe stopnie szkoleniowe.

Zadzwoń