27 kwietnia w warszawskim klubie The Fresh odbędzie się koncert charytatywny z udziałem gwiazd polskiego rapu. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie Franka- cudem uratowanego syna polskiego olimpijczyka Krzysztofa Wiłkomirskiego.

Franek urodził się z ciężką wadą serca- jednokomorowym sercem z dodatkowymi powikłaniami i zaraz po urodzeniu przeszedł dwie skomplikowane operacje kardiochirurgiczne. Niestety powikłania pooperacyjne zmuszały lekarzy do przeprowadzania kolejnych zabiegów ratujących życie małego Franka. Ostatecznie po 5 operacjach, licznych zakażeniach, 2 miesięcznym podłączeniu do Respiratora udało się przywrócić dziecko do życia. Lekarze twierdzą, że to prawdziwy cud. Teraz konieczne są dwie bardzo kosztowne operacje, dzięki którym Franek ma szansę na normalne życie.

Więcej informacji i zdjęcia w serwisie judoinfo.pl.


W zbiórkę pieniędzy na leczenie Franka zaangażowało się środowisko sportowe i zaprzyjaźnieni artyści. W koncercie charytatywnym 27 kwietnia wezmą udział gwiazdy polskiej sceny rap takie, jak Włodi, Pono, JWP Bez Cenzury, Dixon37, Ten Typ Mes i Stasiak z zespołu 2cztery7, Emazet Procent oraz Hemp Gru- zdobywcy prestiżowej nagrody Eurpean Border Breakers Awards (EBBA), a także DJ Deszczu Strugi oraz Dj Morowy. Gościnnie wystąpi również wrocławski sound system Natural Dread Killaz oraz były zawodnik JUDO Peja Slums Attack oraz DJ Decks, imprezę poprowadzi Hirek Wrona.
Koncert odbędzie się w warszawskim klubie The Fresh przy ul. Wawelskiej 5.

Franek to długo oczekiwane dziecko wielokrotnego Mistrza Polski w Judo- Krzysztofa Wiłkomirskiego, brązowego medalisty Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy, reprezentanta Polski na Olimpiadzie w Atenach. W tym roku Krzysztof Wiłkomirski bez trudu zakwalifikował się na Olimpiadę w Pekinie, gdzie będzie walczył o medal dla Polski i swojego synka.

Więcej informacji na temat walki o życie Franka Wiłkomirskiego na stronie www.franekwilkomirski.pl

Strona dotycząca koncertu:
http://beatdlaserca.reakcja.info/

MIEJSCE :
Klub The Fresh
ul. Wawelska 5

Home

http://www.myspace.com/thefreshpl

CZAS :
27.04.2008 NIEDZIELA
start: 19:00

BILETY:
25 zł.

ARTYŚCI:
Dj’s:
– HIREK WRONA PROWADZĄCY
– DJ DESZCZU STRUGI
– DJ DECKS
– DJ MOROWY
Rap:
– HEMP GRU DIIL GANG
– WŁODI
– PONO
– JWP BEZ CENZURY
– DIXON 37
– TEN TYP MES I STASIAK ( 2cztery7)
– EMAZET PROCENT
– PEJA SLUMS ATTACK
– NATURAL DREAD KILLAZ SOUNDSYSTEM

PARTNERZY I SPONSORZY:

www.gastel.pl
www.thefresh.pl
www.judo-rys.pl
www.patbo.pl
www.hip-hop.pl
www.radiokampus.waw.pl
www.radiorewers.pl
www.aktivist.pl
www.poligrafia.waw.pl
www.berryproject.com
Piekarnia Krzosek

Zadzwoń