Prowadzimy zapisy do nowych grup judo:

– dzieci w wieku 5 do 8 lat.
– dzieci powyżej 8 roku życia.

Zapisy będą prowadzone od 3 września br. do połowy października na Naszej Sali Judo w godzinach od 17:00 do 19:30. Naukę dzieci prowadzimy w różnych grupach wiekowych i zaawansowania.

Treningi dzieci najmłodszych wypełnione są głównie ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, grami oraz zabawami, które mają przygotować do właściwego treningu judo.
Po pierwszym okresie nauki dzieci mogą przystąpić do pierwszego egzaminu (biały pas – 6 kyu) zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Judo.

Uczniowie w wieku gimnazjalnym mają otwartą drogę do klas sportowych o profilu judo, które są prowadzone dzięki współpracy UKS „Dwójki” oraz Gimnazjum nr 2 Sportowego.

Dzięki tej współpracy korzystamy z szerokiego zaplecza sportowego Gimnazjum sportowego, dużej hali, siłowni, sauny.

Nasz klub zarejestrowany jest w Polskim Związku Judo oraz Śląskim Związku Judo:

  • startujemy w turniejach organizowanych przez PZJ lub kluby podległe pod PZJ.
  • nasi zawodnicy wyjeżdżają na zgrupowania sportowe organizowane przez Nasz Klub, Śląski Związek Judo lub Polski Związek Judo,
  • instruktorzy posiadają uprawnienia do prowadzenia zajęć Judo z dziećmi wydane przez AWF Katowice, oraz stopnie mistrzowskie zweryfikowane przez Polski Związek Judo,

Więcej informacji w czasie trwania zajęć sportowych w szkole, lub u nauczyciela WF, Dariusza Grafa w czasie godzin lekcyjnych szkoły.

lub pod adresami email:

  1. kglaz(at)judo.tgory.pl
  2. darek(at)judo.tgory.pl

Zobacz więcej:

  1. Ogólne informacje o zapisach judo
  2. Oferta Klubu
Zadzwoń