O godzinie 12:00 w Tarnogórskim Centrum Kultury rozpoczęliśmy akcję Śląskie Judo Dzieciom, którą uroczyście otworzył członek Zarządu Śląskiego Związku Judo, Pan Krzysztof Gajos.

Zaprezentowaliśmy szereg pokazów judo, wraz z przedstawieniem i krótkim opisem „Co to jest judo?”. Dla najmłodszych zawodników rozegrany został turniej. Przedstawiliśmy również zebranej publiczności pokazowy egzamin na stopnie szkoleniowe.

Równocześnie najmłodsze dzieci mogły same spróbować poćwiczyć judo i skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych gier i zabaw. Wszystkie otrzymały okazyjne koszulki oraz smycze.

Zobacz videoclip z obchodów: Youtube

Na koniec akcji rozlosowane zostały nagrody wśród uczestników.
Nagrody wręczał oraz uroczyście zakończył całą imprezę Członek Zarządu Powiatu, Pan Sławomir Wilk.

W grach i zabawach judo dla najmłodszych wzięło udział około 40 dzieci, natomiast w czasie trwania całej akcji przez TCK przewinęło się około 140 dzieci.

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Tarnowskich Górach, Urzędowi Miasta w Tarnowskich Górach oraz Izbie Przemysłowo Handlowej za oficjalny patrona nad akcją Śląskie Judo Dzieciom.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Tarnogórskiego Centrum Kultury za życzliwą i znaczą pomoc podczas przygotowań jak w samym dniu akcji Śląskie Judo Dzieciom.

Dziękujemy sponsorom:

  • Firmie IMS Sport Adidas (http://imssport.pl) – za ufundowanie nagród
  • Firmie NIERUCHOMOŚCI BEATA (http://beatadom.pl) – za ufundowanie nagród
  • Firmie STUDIO RIMM (http://studio-rimm.eu) – za ufundowanie nagród + foto
  • Firmie WISTER BRAM (http://bram.pl) – za zorganizowanie transportu mat
  • Firmie REHAN (http://www.rehan.sklep.pl/) – wypożyczenie sprzętu video

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za czynny udział i pomoc w organizacji, a w szczególności Łukaszowi Szmit za obsługę multimedialną.

Zadzwoń