Podajemy za JUDOINFO.PL informację o treningu z Mistrzami Olimpijskimi podczas Pucharu Świata w Judo, który odbędzie się w Warszawie 26 lutego. Nasz klub będzie organizować zorganizowany wyjazd na ten turniej.

Mają różną płeć, wiek i sposób na życie. Łączy ich jedno, najważniejsze, najwspanialsze, magiczne JUDO. Antoni Zajkowski, Paweł Nastula, Jolanta Adamczyk, Jarosław Lewak, Adam Adamczyk wspólnie poprowadzą trening z młodymi adeptami judo. Spotkanie z mistrzami już na stałe znalazło się w programie Pucharu Świata. Śmietanka polskich medalistów olimpijskich, zdobywców medali mistrzostw świata i europy na jednym tatami, to niebywała okazja jakiej nie można przegapić.

Każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma certyfikat z autografami wszystkich mistrzów. Może to właśnie początek waszej drogi po medal olimpijski. Nie ma chwili do stracenia, zgłaszajcie się już dziś.

Nie może być jednak turnieju bez konkursu. Rozgrzejcie widownie, dopingujcie
naszych zawodników i bawcie się. Wykorzystajcie do tego ciekawy ubiór, malowanie ciała, transparenty i siłę swoich gardeł. Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi od Francuzów, Austriaków, Niemców. Osoby, które dokonają tego w najciekawszy sposób, zostaną nagrodzone sprzętem marki Adidas.

Zadzwoń