Ratował życie innych, teraz sam potrzebuje pomocy. Nie bądź obojętny!
17. marca w czwartek na Drodze Krajowej nr 8 pod Wrocławiem doszło do tragicznego w skutkach zderzenia czołowego pojazdu ciężarowego z jadącym na sygnale samochodem strażackim. W wyniku wypadku ojciec jednego z młodych judoków z Kątów Wrocławskich, będący kierowcą wozu strażackiego, odniósł bardzo poważne obrażenia. Wiadomo, że Panu Sławomirowi Wilczyńskiemu mimo szybkiej pomocy lekarzy amputowano obie nogi poniżej kolan. Ponadto miał ciężkie obrażenia wewnętrzne oraz złamaną rękę. Cały czas przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej we Wrocławiu. Stan jest ciężki, lecz stabilny i życiu Pana Sławka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Klub Juvenia Wrocław włączył się do akcji pomocy finansowej dla Pana Sławka i całej jego rodziny. Pieniądze pomogą w utrzymaniu rodziny, ale przede wszystkim przeznaczone będą na rehabilitację oraz protezy do nóg.

Prosimy o zjednoczenie się sympatyków judo oraz naszych judoków. Sportowcy powinni wiedzieć jakim skarbem jest zdrowie! Kto tylko ma możliwości proszony jest o pomoc. Liczy się każdy grosz!

Pomoc finansową proszę przesyłać na konto:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia „Sławek”
Lub
Aleksandra Katarzyna Wilczyńska
55 1090 2398 0000 0001 1578 1963
Ul. Pełcznica 31A, Kąty Wrocławskie 55-080
Tytułem: DLA SŁAWKA
Będziemy zbierać pieniądze do specjalnych puszek w trakcie Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów, które odbędą się w Kątach Wrocławskich w dniach 1-3 kwietnia!
Więcej informacji na temat całego zdarzenia można uzyskać na stronie:
www.mojekaty.com/pomoc-dla-strazaka/

Zadzwoń