Monika Latusek zajęła wysokie V miejsce w kategorii wagowej 63kg podczas Pucharu Polski Juniorek, który odbył się 04.09.2011 roku w Sochaczewie. Gratulacje!!!

Dnia 04 września 2011 roku w Sochaczewie odbył się Puchar Polski Juniorek w judo. W zawodach tych wystartowały 102 najlepsze zawodniczki naszego kraju w tej kategorii wiekowej. UKS „Dwójka” Tarnowskie Góry reprezentowała podczas tych zawodów zawodniczka Monika Latusek, która po zaciętych pojedynkach zajęła wysokie V miejsce.

Monika po zwyciężeniu walk z Martyną Piskozub (Juwenia Wrocław) i Moniką Augustowską (Gwardia Bydgoszcz), awansowała do ćwierćfinału, gdzie spotkała się z późniejszą zwyciężczynią tej kategorii Anną Skoczylas (Gwardia Bielsko Biała). W walce o brązowy medal nasza zawodniczka stoczyła zacięty pojedynek z Klaudią Rawską (UKJ AON Warszawa), przegrywając nieznacznie przez yuko.

Zaznaczyć należy, iż osiągnięcie Moniki jest bardzo dobrym wynikiem. Mimo, iż jest jest rocznikowo najmłodszą zawodniczką tej kategorii wiekowej stać ją na wyrównane pojedynki i osiąganie wysokich miejsc ze starszymi zawodniczkami.

Zadzwoń