W dniach 11-12.01.2014 w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska w kategoriach młodzików juniorów młodszych i juniorów, w których wystartowało 330 zawodników i zawodniczek naszego województwa. Nasz Klub reprezentowało w nich 13 zawodników i zawodniczek (z czego 11 osób to jednocześnie uczniowie klas sportowych judo w Publicznym Gimnazjum nr 2 Sportowym) i wywalczyli oni na nich 2 medale (1 złoty i 1 brązowy) oraz 1 czwarte miejsce i 5 piątych miejsc. Nasz Klub wystawił w tej imprezie największą liczbę zawodników z klubów powiatu tarnogórskiego z czego dwoje zawodników zakwalifikowało się bezpośrednio do kadry wojewódzkiej młodzików(Krzysztof Pośpiech i Katarzyna Winiarska), a pięcioro znalazło się na liście rezerwowej (Martyna Żurek, Olaf Lubos, Artur Wiśniewski, Mateusz Charkot i Jakub Kołodziej)
Krzysztof Pośpiech był bezkonkurencyjny w kategorii 66 kg wygrywając wszystkie walki przed zakończeniem regulaminowego czasu walki zdobywając tym samym złoty medal i tytuł Mistrza Śląska.

Młodzicy i młodziczki:

  • 1 miejsce i tytuł Mistrza Śląska Krzysztof Pośpiech kat. 66 kg
  • 4 miejsce Katarzyna Winiarska kat. +70 kg
  • 5 miejsce Martyna Żurek kat. 52 kg
  • 5 miejsce Olaf Lubos kat. 66 kg
  • 5 miejsce Artur Wiśniewski kat. 60 kg
  • 5 miejsce Mateusz Charkot kat. 60 kg
  • 5 miejsce Jakub Kołodziej kat. +81 kg

Juniorki:

  • 3 miejsce Patrycja Kulawik kat. 44 kg

Gratulujemy!

Zadzwoń