Od września będziemy trenowali na nowej macie, zakup dokonany ze środków własnych klubu oraz przy udziale dotacji z Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach.

Przed zakupem maty przygotowaliśmy salę, cała podłoga została wyrównana płytami OSB, położyliśmy specjalny podkład dodatkowo amortyzujący upadki.

Po rozłożeniu tatami całość została zabezpieczona drewnianą ramą, tak aby pomiędzy materacami nie powstawały szczeliny.
Otrzymaliśmy równą i stabilną i bezpieczną powierzchnię do prowadzenia zajęć.
Ułożyliśmy małe pola walki specjalnie dla treningów najmłodszych grup.

Jesteśmy gotowi na wrześniowe treningi.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Kurek i jego firmie Tomstol za wszystkie prace stolarskie. To temu Panu zawdzięczamy stabilne podłoże i profesjonalne wykończenia.

Dalsze plany remontowe

  • Remont sufitu: prawdopodobnie zakrycie go płytami kartonowo-gipsowymi
  • Odnowienie ścian: farba lub jakiś materiał wyrównujący
  • Specjalne półki na sprzęt sportowy, teraz leżąc na parapecie przeszkadza młodszym grupom w „koncentracji na treningach”.

Co roku inwestujemy w naszą salę, przeważnie są to środki klubowe. W wielu inwestycjach pomaga nam Gmina Tarnowskie Góry.

Prośba o pomoc

Natomiast jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie nam również pomóc i to nie tylko finansowo, ale czynnie wykonując jakieś prace w sali – to z przyjemnością skorzystamy.

Możemy oferować w zamian nasze jak najlepsze chęci, wiedzę i starania się aby Wasze dzieci uczyły się Judo w dobrych warunkach.

Zadzwoń