Szanowni Państwo,

Już kilkakrotnie zaznaczaliśmy, że aktualna sytuacja komplikuje czynności, które do tej pory działały bez zarzutu.
Wszyscy uczymy się nowych procedur i staramy się wypracować rozwiązania tak aby one działały i jak najmniej utrudniały wszystkim życie.

Zwrócono nam uwagę, żę czasami najmłodsze dzieci schodzą do czekających rodziców, szukają ich lub czekają na ulicy aż rodzic przyjedzie. Nie jest to bezpieczne i rozumiemy to.
Pogoda nie sprzyja godzinnemu czekaniu na dziecko, a z drugiej strony nie możemy Państwa wpuszczać na teren obiektów sportowych. Wiemy, że w tzw.  międzyczasie każdy chce coś załatwić lub zaopiekować się np. drugim dzieckiem i spóźnienia się zdarzają, dlatego proponujemy dwa rozwiązania:

  • pierwsze: do tej pory informowaliśmy dzieci, aby zeszły na dół i jeżeli nie ma opiekuna to mają wrócić do góry i zaczekać z nami. Postaramy się wyraźniej to dzieciom przekazywać, Państwo też poinformujcie dzieci o tym,
  • drugie rozwiązanie: jeżeli przewidujecie Państwo, że możecie się spóźnić, proszę na trening dać dziecku karteczkę z numerem telefonu i nazwiskiem dziecka, które wręczy od razu po przyjściu trenerowi. Kiedy skończy się trening, a dziecko się przebierze to zadzwonimy do opiekuna czy jest już na miejscu.

Pomiędzy treningami mamy 15 minut przerwy i w tym czasie zawsze sprawdzamy i dopilnowujemy dzieci.

W przypadku takich i podobnych spraw, prosimy o wiadomość sms z prośbą o kontakt, a na pewno oddzwonimy.
Wszystkim nam zależy aby wypracowywać w tym trudnym czasie takie procedury abyśmy dalej mogli bezpiecznie trenować.

Zadzwoń