Plan zajęć

Grupa 1 (rocznik 2007 i starsi)

grupa składające się z osób już trenujących judo. W grupie tej znajdują się osoby przygotowujące się do zawodów sportowych (4 treningi w tygodniu) oraz dzieci starsze (do wyboru minimum 2 treningi w tygodniu)

Grupa 2 (2008, 2009 – 10, 11 latki)

grupa składająca się z osób już trenujących judo.

Grupa 3 (roczniki  2010 i 2011 – 8,9 latki)

grupa składające się z osób już trenujących judo.

Grupa 4 (rocznik 2012 – 7 latki) ZABAWA JUDO

to dzieci 7 letnie które już trenowały i nowo zapisane. Jest to kontynuacja zajęć ogólnorozwojowych 2 razy w tygodniu po pół godziny zegarowej. Dzieci przygotowywane są do późniejszego treningu judo sportowego.

Grupa 5 (rocznik 2013 – 6 latki) ZABAWA JUDO

to dzieci 6 letnie które już trenowały i nowo zapisane. Jest to kontynuacja zajęć ogólnorozwojowych 2 razy w tygodniu po pół godziny zegarowej. Dzieci przygotowywane są do późniejszego treningu judo sportowego.

Grupa 6 (rocznik 2014 – 5 latki) ZABAWA JUDO

to dzieci nowo zapisane 5 letnie, trening tej grupy trwa pół godziny zegarowej i obfituje w szereg ćwiczeń ogólnorozwojowych mających przygotować dziecko do późniejszego treningu judo sportowego. Pierwsze zajęcia w środę 25 września godz. 16:00.

Grupa 7 (roczniki 2009 i starsi) GRUPA PRZEJŚCIOWA

jest grupą, która została stworzona, aby dzieci 10 lat i starsi nauczyły się padów, a następnie przeszły do grup rocznikowo im odpowiednich. Grupa ta będzie istniała przez około 2-3 miesiące, po tym czasie dzieci przechodzą do odpowiednich grup dlatego prosimy wcześniej zobaczyć na planie w jakich terminach później będą miały zajęcia. Pierwsze zajęcia w piątek 27 września godz. 16:30.

Amatorzy i Mastersi (dorośli i starsza młodzież)

to zajęcia dla młodzieży starszej i dorosłych. Grupa przeznaczona dla osób dorosłych i młodzieży, która już nie trenuje regularnie a tylko rekreacyjnie, oraz dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z judo, a chciałyby rozpocząć przygodę z judo.