Zapisy na spotkanie onLine

Rok 2021 jest rokiem w którym obchodzimy 20 lecie naszego klubu.

Do tej pory staraliśmy się każdą okrągłą uroczystość uświetnić wizytą znanego judoki i specjalną uroczystością.
Ze względu na pandemię postanowiliśmy do 20 lecia podejść nieco inaczej.

Zapraszamy na spotkanie OnLine z nami w piątek 17 grudnia o godzinie 19:00. Będzie to okazja do wspomnień i dyskusji.

Pół godziny później zaprosiliśmy specjalistę, dietetyka rodzinnego, który opowie nam o „Żywieniu dzieci przy jednoczesnym uprawnianiu sportu” i chętnie odpowie na Państwa pytania.

Niebawem szczegóły, zapraszamy do zapisów.

19:00 Spotkanie z trenerami

19:30 Spotkanie z dietetykiem klinicznym

„To, co jesz powinno przede wszystkim zapewnić Ci zdrowie i siłę, jednocześnie będąc smaczne oraz dopasowane do Twoich potrzeb.”

mgr Helena Nikoniuk

Ukończyłam studia I oraz II stopnia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka . Jestem dietetykiem, z zamiłowaniem do zdrowego sposobu odżywiania, zdrowego stylu zycia i rekeacji oraz dobrej kuchni. Specjalizuję się w zakresie dietetyki klinicznej, dietetyki dziecięcej, dietetyki rodzinnej oraz dietetyki sportowej.

Od kilkunastu lat interesuje się dietetyką oraz jej zastosowaniem w żywieniu pacjentów. W swojej praktyce analizuję ich sytuację kliniczną na podstawie wywiadu, diagnozy medycznej, jak również dotychczasowego trybu życia oraz uprawianej dyscypliny sportu. Podczas wizyty indywidualnie podchodzę do sytuacji pacjenta. Układam plan żywieniowy na podstawie własnych receptur oraz ulubionych przepisów pacjentów. Moje diety oparte są wyłącznie na produktach żywnościowych nieprzetworzonych i powszechnie dostępnych w sklepach. Zwracam bardzo dużą uwagę na preferencje żywieniowe pacjentów, styl życia, rodzaj wykonywanej pracy oraz możliwości finansowe czy zdolności kulinarne. Pacjent otrzymuje ode mnie profesjonalne zalecenia żywieniowe z dozwolonymi oraz przeciw wskazanymi produktami.

Prowadzę nie tylko dietoterapię pacjentów, ale również redukcję masy ciała u dzieci i dorosłych, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy. Wspomagam dietetycznie kobiety starające się o zajście w ciążę lub będące w trakcie ciąży, czy w okresie laktacji. Prowadzę również i przygotowuję do startów w mistrzostwach dorosłych sportowców jaki i dzieci trenujące różne dyscypliny sportu. Prowadzę także dietoterapię par oraz całych rodzin. Na moją pomoc mogą również liczyć pacjenci borykający się z problemami niedożywienia.

Obecnie pracuję w prywatnych gabinetach medycznych, on-line, ale także w razie potrzeby w domach pacjentów. Organizuję wspólne zakupy z pacjentem. Moją pasją jest także edukacja żywieniowa, prowadzę szkolenia w zakładach pracy, szkołach i przedszkolach. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oraz licznych konferencjach naukowych z zakresu żywienia. Chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi na nurtujące pytania pacjentów. Zapraszam na moje szkolenie !

Formularz Zapisowy

  Dane osoby zapisującej się:

  Jaki jest twój związek z klubem

  Wszystkie informacje podane w powyższym formularzu są wykorzystywane do celów jednorazowego spotkania, nie są przekazywane innym podmiotom i zostaną trwale usunięte w możliwie najkrótszym czasie w przypadku rezygnacji, nie dłuższym niż 1 miesiąc.
  Administratorem danych członków klubu jest UKS "Dwójka", ul. Wyspiańskiego 3. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych do celów rekrutacyjnych.

  Zadzwoń