Jakub Żmudziński wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Polski juniorów młodszych, który odbył się 04 listopada b.r. w Bytomiu. W zawodach wystartowało ok 300 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Kuba walczył z najlepszymi zawodnikami naszego kraju w kategorii 90 kg. Po przejściu przez fazę eliminacyjną w ćwierćfinale wygrał z zawodnikiem Kacprem Wojciechowskim z Elbląga i otworzył sobie drogę do strefy medalowej. W walce półfinałowej wygrał ze zwycięzcą poprzedniego Pucharu Polski Filipem Karczykiem z Warszawy doznając kontuzji i do walki o złoty medal przyszło mu walczyć z bólem i przeciwnikiem. Po zaciętym pojedynku ze stłuczonymi żebrami musiał uznać wyższość Mikołaja Paziewskiego z Torunia i ostatecznie zajął drugie miejsce udowadniając po raz kolejny, iż należy do najlepszych zawodników naszego kraju w tej kategorii wagowej.