Wyniki sportowe 2013 rok

2013-01-12 – Mistrzostwa Śląska Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów 2013 – Bytom

  • 3 miejsce: Dawid Fucek, kat wag. 66 kg (junior)
  • 3 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg (młodziczka)
  • 5 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat wag. 60 kg (młodzik)

2013-03-17 – Grand Prix Młodzików i Dzieci – Mysłowice

  • 2 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg (młodziczka)
  • 2 miejsce: Natalia Adler, kat wag. 52 kg (młodziczka)
  • 3 miejsce: Paulina Grajcar, kat wag. 63 kg (młodziczka)
  • 3 miejsce: Baniamin Kalisz, kat wag. 55 kg (młodzik)
  • 3 miejsce: Norbert Reczkin, kat wag. 60 kg (młodzik)
  • 1 miejsce: Olaf Lubos, kat wag. 57 kg (dzieci)
  • 2 miejsce: Alicja Wojtkowiak, kat wag. 42 kg (dzieci)
  • 3 miejsce: Grzegorz Chromik, kat wag. 39 kg (dzieci)

2013-09-15 – Grand Prix Młodzików – Mysłowice

  • 1 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg
  • 3 miejsce: Natalia Adler, kat wag. 52 kg
  • 3 miejsce: Dawid Gabryś, kat wag. 42 kg
  • 4 miejsce: Mateusz Charkot kat wag. 55 kg

2013-09-29 – Otwarty Puchar Polski Warsaw Judo Open – Warszawa

  • 7 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg (młodziczka)
  • 5 miejsce: Monika Latusek, kat wag. 63 kg (juniorka)

2013-10-13 – Zagłębiowski Turniej Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Mł. – Sosnowiec

Dzieci:

  • 1 miejsce: Kajetan Wojciechowski, kat wag. 36 kg
  • 2 miejsce: Jakub Opala, kat wag. 42 kg
  • 3 miejsce: Jakub Żmudziński, kat wag. 57 kg

Młodzicy:

  • 3 miejsce: Paulina Grajcar, kat wag. 63 kg

Juniorzy Młodsi:

  • 2 miejsce: Paweł Woronow, kat wag. 60 kg
  • 3 miejsce: Dominik Marczyk, kat wag. 81 kg
  • 3 miejsce: Daniel Żydek, kat wag. 81 kg

2013-10-26 – Otwarte Mistrzostwa Dzieci – Bytom

  • 2 miejsce: Grzegorz Chromik, kat wag. 44 kg
  • 7 miejsce: Alicja Wojtkowiak, kat wag. 44 kg

2013-11-17 – Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Gliwice

  • 3 miejsce: Paweł Woronow, kat wag. 60 kg

2013-11-24 – Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzików – Mysłowice

Dzieci:

  • 2 miejsce: Grzegorz Chromik, kat wag. 45 kg
  • 5 miejsce: Jakub Opala, kat wag. 45 kg

Młodzicy:

  • 1 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg
  • 3 miejsce: Rafał Hońca, kat wag. 42 kg
  • 3 miejsce: Mateusz Charkot, kat wag. 60 kg
  • 3 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat wag. 66 kg

2013-12-04 – Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Województwa Śląskiego – Gliwice

  • 3 miejsce: (Martyna Żurek, Krzysztof Kordowski, Mikołaj Śleziak, Michał Lupa, Krzysztof Pośpiech, Kamil Zielonka, Oskar Czaja)

2013-12-07 – Merseburg Judo Cup – Merseburg (Niemcy)

Młodzicy:

  • 1 miejsce: Martyna Żurek, kat wag. 48 kg
  • 3 miejsce: Krzysztof Pośpiech, kat wag. 66 kg

Dzieci:

  • 3 miejsce: Jakub Żmudziński, kat wag. 55 kg
  • 5 miejsce: Aleksander Krusz, kat wag. 34 kg
  • 5 miejsce: Grzegorz Chromik, kat wag. 43 kg