Dla zawodników naszego klubu firma REHAN Diagnostyka Kręgosłupa wykona komputerowe badanie postawy ciała.
Badania takie firma REHAN Diagnostyka Kręgosłupa będzie przeprowadzać w szkołach naszego regionu, natomiast dla członków naszego klubu badania te będą przeprowadzone nieodpłatnie już w przyszłym tygodniu przed lub po trenignu.

Badanie będzie wykonywane w czwartek i piątek (5-6 października) w godzinach treningu

W skrócie, polega ono na wykonaniu kamerą video komputerowego „zdjęcia” sylwetki, co umożliwia uzyskanie dokładnych i obiektywnych wyników. Badanie takie jest nieocenioną pomocą w kwalifikowaniu dzieci na gimnastykę korekcyjną, jak również w planowaniu i prowadzeniu tych ćwiczeń. Na podstawie uzyskanych wyników lekarz może zalecić odpowiednie postępowanie, a także w sposób miarodajny wnioskować o postępujących zmianach w przebieguleczenia. Badanie wykonane jest z zastosowaniem
najnowocześniejszej aparatury, która pracuje w oparciu o metodę
fotogrametrii rekomendowaną przez specjalistów rehabilitacji, ortopedii i pediatrii.

W załączniku ulotka firmy „REHAN”.

Szczegóły u trenerów prowadzących zajęcia.

Zadzwoń